Saznajte prvi
  • Barselona (Španija)

    Hotel 3*/4*

  • Popust do 40 €

  • Kratak opis akcije:

    Barselona - Popust do 40 € važe do 15. aprila! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 3 noćenja sa doručkom u hotelu sa 3*/4* za 419 €, po osobi (polazak 20. aprila). Cene za sve polaske pogledajte u programu putovanja.

  • Termin polaska: Više termina polazaka

    Broj noćenja: 3

    Stara cena: 459 €
    • Avionski prevoz
      Avion
    • Hotel
      Hotel
    • Noćenje sa doručkom
      Noćenje
      sa doručkom
  • Nova cena: od 419 €
Prijavi ponudu
Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 3 noćenja sa doručkom, po osobi:
- 20. april: 419 € (stara cena 459 €),
- 24. april: 459 €,
- 2. maj: 599 €,
- 8, 15, 22. i 29. maj: 579 €,
- 9, 16. i 23. maj: 439 €,
- 9, 10, 17, 23, 24. i 31. oktobar; 9. novembar: 419 €,
- 14. i 21. novembar; 5. i 12. decembar: 399 €.

1. DAN: BEOGRAD - BARSELONA
*Polasci: 2, 8, 15, 22. i 29. maj
Dolazak putnika na aerodrom "Nikola Tesla", najkasnije u 04:30 časova (dva sata pre leta). Individualna prijava za let i predaja prtljaga. Poletanje aviona za Barselonu je 06:35 (let JU 580, Air Serbia). Sletanje aviona u Barselonu je u 09:10 časova. Polazak na panoramsko razgledanje grada autobusom sa vodičem na srpskom jeziku: Kolumbov spomenik, Monžuik (vidikovac), prolazi se pored Olimpijskog stadiona, Španskog sela, Čarobnih fontana, nastavak ka Španskom Trgu, Gran Via, Paseo de Gracia, prolaz pored Gaudijevih kuća Batllo i La Pedrera i šetnja oko Sagrada Familia bez ulaska. Smeštaj u sobe posle 14h. Slobodno vreme. Noćenje.

*Polasci: 20. i 24, april; 9, 16. i 23. maj; 9, 10, 17, 23, 24. i 31. oktobar; 9, 14. i 21. novembar; 5. i 12. decembar
Dolazak putnika na aerodrom "Nikola Tesla", najkasnije u 17:00 časova (dva sata pre leta). Individualna prijava za let i predaja prtljaga. Poletanje aviona za Barselonu je 19:00 (let W6 4115, Wizz Air). Sletanje aviona u Barselonu je u 21:40 časova. Po sletanju transfer do hotela. Noćenje.

2. DAN: BARSELONA
Doručak. Slobodni dani za individualna razgledanja i šoping. Mogućnost organizovanja fakultativnih izleta i poseta poput : Gerona i Figeras uz obilazak muzeja Salvadora Dalija. Polazak za Geronu, grad koji se nalazi u blizini granice sa Francuskom. Poseban šarm ovom gradu daju zidine koje su nastale kao deo erodro odbrane, a koje datiraju iz rimskog perioda. Kule su pretvorene u vidikovac sa kog se pruža predivan pogled na okolinu. Obilazak grada: šetnja starim gradskim jezgrom, obilazak jevrejske četvrti, gotske katedrale. Slobodno vreme. Nastavak putovanja do Figuerasa. Poseta muzeju Salvadora Dalija koji je jedinstven u svetu po svojoj neobičnoj postavci i fascinantnim eksponatima. Muzej je smešten u porodičnoj kući, a muzejsku postavku je postavio lično Dali. Cena izleta (80 € po osobi) ili Ciutadella, Tibidabo i Pueblo Espanjol (špansko selo), Ciutadella je nekadašnje utvrđenje a danas najlepši park u gradu. Šetnja pored Zoo Barcelone , Parlamenta vlade Catalunje, romanticnog jezera i centralne fontane koja je delo catalanskih arhitekti među kojima je i Antonie Gaudi. Potom odlazak do vidikovca Tibidabo sa koga se pruža prelep pogled na Barselonu. Panoramski obilazak crkve neogotskog stila Sagrat Kor. Nakon obilaska odlazak u etno selo Pablo Espanjol koje je nastalo 30-ih godina 20.veka kao deo projekta koji je trebao da prikaže raznolikost arhitekture sela Španije. Cena izleta (60 € po osobi)...Noćenje.

3. DAN: BARSELONA
Doručak. Slobodni dani za individualna razgledanja i šoping. Mogućnost organizovanja fakultativnih izleta i poseta poput Pešačka tura Gotska četvrt u trajanju od min 3h. Cena izleta (30 € po osobi) i/ili Flamenko veče - fantastičan šou igrača i gitariste uz piće. Cena izleta (oko 55 evra po osobi). Takođe, može da se organizuje izlet jednog od najvećih akvarijuma u Europi. Akvarijum Barselone je najznačajniji zabavni centar, obilazak Kamp Nou stadiona... Noćenje.

4. DAN: BARSELONA – BEOGRAD
*Polasci: 2, 8, 15, 22. i 29. maj
Doručak. Napuštanje soba. Slobodno vreme do polaska na aerodrom. Transfer do aerodroma u Barseloni. Poletanje aviona za Beograd u 20:40h. (let JU 585, Air Serbia). Sletanje u Beograd u 23:10h. Kraj programa.

*Polasci: 20. i 24, april; 9, 16. i 23. maj; 9, 10, 17, 23, 24. i 31. oktobar; 9, 14. i 21. novembar; 5. i 12. decembar
Doručak. Napuštanje soba. Slobodno vreme do polaska na aerodrom. Transfer do aerodroma u Barseloni. Poletanje aviona za Beograd u 22:15h (let W6 4116, Wizz Air). Sletanje u Beograd u 00:50h časova narednog dana. Kraj programa.
*Dodatne informacije o Last Minute ponudi pogledajte na: Travelland - Barselona.
Pročitaj više
  • Povratni avio prevoz na relaciji Beograd-Barselona-Beograd avio kompanijom Air Serbia ili Wizz Air,
  • Aerodromske takse u iznosu od 54 €. Aerodromske takse su podložne promeni do dana polaska na putovanje,
  • Kod polazaka preko avio kompanije Air Serbia čekirani prtljag od 23 kg i ručni od 8kg,
  • Kod polazaka preko avio kompanije Wizz Air ručni prtljag dimenzije 40x30x20 koji može biti torba za lap top, ranac ili ženska tašna,
  • Smeštaj na bazi 3 noćenja sa doručkom u hotelu prema programu u standardnim dvokrevetnim, jednokrevetnim ili dvokrevetnim sobama sa pomoćnim ležajem,
  • Transfer na relaciji aerodrom-hotel-aerodrom,
  • Panoramsko razgledanje grada kod grupa preko avio kompanije Air Serbia,
  • Asistencija lokalnog vodiča na srpskom jeziku (ne podrazumeva svakodnevnu i celodnevnu asistenciju).
Pročitaj više
  • Troškovi fakultativnih izleta i poseta, ulaznice za muzeje i lokalitete,
  • Međunarodno putno osiguranje koje pokriva Covid-19, (mogućnost pribavljanja u agenciji),
  • Aerodromsku taksu za decu od 0-2 god u iznosu od 59 € kod polazaka preko Air Serbie i 79 € kod polazaka preko Wizz Air-a,
  • Obaveznu gradsku komunalnu taksu za Barselonu u iznosu od 5.5 € po osobi po noći za boravak u hotelima 3* i 6.5 € po osobi po noći za boravak u hotelima 4*,
  • Panoramsko razgledanje grada kod grupa preko avio kompanije Wizz Air,
  • Čekirani prtljag kod grupe Wizz Air,
  • Čekiranje na aerodromu (u odlasku i povratku) kod grupa Wizz Air,

Cene fakultativnih izleta po osobi:

  • Gerona i Figeras – 80 €,
  • Ciutadella, Tibidabo i Pueblo Espanjol – 60 €,
  • Pešačko razgledanje grada - 30 €,
  • Flamenko veče – 55 €.
Pročitaj više
    • Prvi maj - Zapadni Mediteran za Prvi maj - Hoteli
    • Turistička agencija Allegra Krstarenja
    • Zapadni Mediteran za Prvi maj

      Termin polaska: 26. april | 9 dana

      Prvi maj - Krstarenje zapadnim Mediteranom! Avio i brodski prevoz, aerodromske i lučke takse, transferi, 1 noćenje sa doručkom u hotelu sa 4* u Barseloni i 8-dnevno krstarenje na bazi punog pansiona na brodu Allure of the Seas od 1599 €.

    • Prvi maj
      • Avionski prevoz
        Avion
      • Prevoz brodom
        Brod
      • Hotel
        Hotel
      • Soba
        Soba
      • Pun pansion
        Pun pansion
    • Nova cena: od 1599 €
    • Prolećna putovanja - Krstarenje Mediteranom (11 dana) - Hoteli
    • Turistička agencija Rapsody Travel
    • Krstarenje Mediteranom (11 dana)

      Termin polaska: 19. maj | 11 dana

      Krstarenje Mediteranom - Popust 100 €! Autobuski i brodski prevoz, 4 polupansiona u hotelu sa 4* u Ljoret de Maru i 2 noćenja na brodu Grimaldi Lines (1 noćenje na brodu usidrenom u luci Barselona i 1 noćenje na relaciji Barselona-Rim) za 349 €, po osobi.

    • Stara cena: 449 €

      Popust 100 €
      • Autobuski prevoz
        Autobus
      • Prevoz brodom
        Brod
      • Hotel
        Hotel
      • Soba
        Soba
      • Polupansion
        Polupansion
    • Nova cena: 349 €
    • Prolećna putovanja - Mediteran u aprilu - Apartmani
    • Turistička agencija Supernova Travel
    • Mediteran u aprilu

      Termin polaska: 19. april | 9 dana

      Last Minute - Krstarenje zapadnim Mediteranom! Brodski prevoz, lučke takse i 7 punih pansiona u unutrašnjoj kabini broda Costa Toscana za 799 €, po osobi. Kompletan cenovnik za sve kabine i više informacija pogledajte u programu putovanja.

    • Last Minute
      • Prevoz brodom
        Brod
      • Soba
        Soba
      • Pun pansion
        Pun pansion
    • Nova cena: od 799 €
    • Prolećna putovanja - Krstarenje za 1. maj - Hoteli
    • Turistička agencija Supernova Travel
    • Krstarenje za 1. maj

      Termin polaska: 28. april | 8 dana

      Krstarenje Mediteranom - Popust do 250 €! Autobuski i brodski prevoz, lučke takse, 2 noćenja sa doručkom (po 1 noćenje u Barseloni i Napulju) u hotelima sa 3*/4* i 4 puna pansiona na brodu MSC Seaside od 1259 €, po osobi. Sve cene pogledajte u programu.

    • Stara cena: 1459 €

      Popust do 250 €
      • Autobuski prevoz
        Autobus
      • Prevoz brodom
        Brod
      • Hotel
        Hotel
      • Soba
        Soba
      • Pun pansion
        Pun pansion
    • Nova cena: od 1259 €
    • Leto 2025, letovanje - Španija - Hoteli
    • Turistička agencija Eta Turs
    • Španija

      Termin polaska: Jun - Septembar | 13 dana

      Leto 2025 - Španija. First Minute popusti do 6%! Kompletan cenovnik za hotele sa 3* i 4*, kao i za sve termine polazaka pogledajte u programu putovanja.

    • Popusti do 6%
      • Autobuski prevoz
        Autobus
      • Hotel
        Hotel
      • Polupansion
        Polupansion
      • Noćenje sa doručkom
        Noćenje
        sa doručkom
Ovaj sajt koristi kolačiće kako bi unapredio vaše korisničko iskustvo.