VILA EDEM
First Minute popusti:
- Popust 30% za polazak 23. maja, za uplate u celosti prilikom rezervacije.
- Popust 20% za polazak 2. juna, za uplate u celosti prilikom rezervacije.
- Popust 15% za polaske u sezoni, za uplate u celosti prilikom rezervacije.
- Popust 10% za polaske 23. maja i 2. juna, za uplatu akontacije 40% prilikom rezervacije, ostatak najkasnije do 1. aprila.
- Popust 10% za polaske u sezoni, za uplatu akontacije 40%, a ostatak najkasnije do 15 dana pred put.
Nalazi se u centralnom delu glavnog grada ostrva Tasos Limenas. Lokacijski, vila Edem je na 400 metara udaljena od luke, centra i šetališta, a od najbliže plaže nekih 600 metara. Vila Edem je okružena zelenilom, gde u potpunom miru možete uživati pored prelepog bazena koji vila poseduje. Pored bazena je i pool bar gde se možete osvežiti ili eventualno pojesti nešto. Vila Edem je osim za parove i društvo, jako pogodna i za porodice, jer pored pomenutog bazena, vila poseduje razne „igračke“ za decu (mini tobogani, vrteške..). U neposrednoj blizini su supermarketi, apoteke, mesare, pekare... a na samo 300-400m brojni kafići, restorani, poslastičarnice koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim. Parking za goste koji dolaze sopstvenim prevozom je ispred same vile Edem.
VILA KOUROS
First Minute popusti:
- Popust 20% za polaske 23. maja i 2. juna, za uplate u celosti prilikom rezervacije.
- Popust 15% za polaske u sezoni, za uplate u celosti prilikom rezervacije.
- Popust 13% za polaske 23. maja i 2. juna, za uplatu akontacije 40% prilikom rezervacije, ostatak najkasnije do 1. aprila.
- Popust 10% za polaske u sezoni, za uplatu akontacije 40%, a ostatak najkasnije do 15 dana pred put.
Vila Kouros se nalazi u glavnom gradu ostrva Tasos, Limenasu. Vila je okružena zelenilom i prelepim maslinjacima, poseduje prostrano dvorište i u svom sastavu ima lep bazen i kao i privatni parking za goste koji dolaze sopstvenim vozilom. Najbliža plaža se nalazi na 450m od vile, dok jedna od najboljih plaža Tarzanas se nalazi na nepunih 650m od vile. Sama vila ima odličnu poziciju jer se nalazi na samom putu koji spaja glavni put, I bez probijanja kroz gradsku gužvu lagano stižete do popularne Mermerne plaže I Golden beach sa jedne strane ili prema Limenasu I Potosu sa druge strane.